Artistid

Tere tulemast!


Meie väikesele Visual Kei artistidele pühendatud leheküljele. Loodame, et teile pakub Undecided huvi ja oleksime väga rõõmsad, kui te meie külalisraamatusse kirjutaksite.

Peagi saadaval Jaapanis
the GazettE - REMEMBER THE URGE 31.08.2011
the GazettE - TOXIC 05.10.2011
Matenrou Opera - Otoshiana no Soko wa Konna Sekai 19.10.2011

Kontserdid Soomes
Dir en Grey - Nosturi - 23.08.2011 [Väljamüüdud]

Versailles CD

10. detsembril ilmub uus CD Versailles'ilt. PRINCE & PRINCESS on plaadi pealkirjaks ja see ilmub limitied edition'is ning regular edition'is. Limitid edition on 5 versioonis- iga versioon esindab ühte bändi liiget.
PS: ma ei ole unustanud oma lubadust teha SuG'i avatare jne xD. Need peaksid siis tulevase nädala jooksul tulema ._./

Posted on 22 Oct 2008 by Nijimi

Versailles'i uus nimi + SuG'i CD

Ah~ Ma siiralt vabandan, et pole jõudnud ühtegi SuG'i avatari ega signatuuri teha xX. Haigus nõudis oma osa ning selle kõrvalt veel kool ;_;. Siiski, nii pea, kui aega leian, tulevad lubatud avatarid ja signatuurid.
Ja nüüd uudiste juurde xD;
Kuna Versailles'il tekkis Ameerikas paar õiguslikku probleemi seoses oma nimega, pidid nad seda mingil moel muutma. Nüüd siis on teada, mis nime all neid tulevikus Ameerikast leida/otsida võib; Versailles Philarmonic Quintet. Kuna bänd tahab oma fänne suure abi eest nime otsingutel tänada, siis levitavad nad tasuta oma uut laulu PRINCE . Lisaks tuleb uus välja anne CD'dest Sympathy ja NOBLE. Viimane on seekord ilma DVD'ta aga selle eest on seal peal nende uus lugu PRINCE
Ahja Versailles annab oktoobris oma esimese Photobooki välja, Seal leidub pilte nede Euroopa ja USA tuurist. (ahh ma tahan seda saada *_*').

Kuigi just ilmus SuG'i CD Punkitsch, töötab bänd juba järgmise kallal. Tricolour color ilmub 3. detsembril ja 3 versioonis.
Valge versioon- 2 laulu ja boonusena DVD, kus on UMBILICAL PV peal.
Punane ja sinine versioon- mõlemal CD'l on üks erinev lugu boonusloona peal.

Oeh, see vist oli nüüd kõik *_*'

Posted on 15 Sep 2008 by Nijimi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Next >>

Content Management Powered by CuteNews